V pátek ráno jsme vyrazili vlakem do Prahy. Hned po příjezdu jsme se přesunuli na Hostel, kam jsme si odložili všechna zavazadla, abychom se s nimi nemuseli táhnout po celé Praze a začalo naše malé dobrodružství. Začali jsme ve Vítkově, kde jsme hráli ICE-breaking games na seznámení. Pokračovali jsme do centra na Václavák atd. Na obědě jsme byli společně a všem nám chutnalo, zejména Erasmus studenti byli nadšení z české Svíčkové. Po obědě jsme zahřátí a odpočatí pokračovali honbou za památkami jako Prašná brána, Židovské město, Staromák.. Dokonce jsme byli na komentované prohlídce na Staroměstské radnici a viděli jsme Orloj i zevnitř! Večer nás čekala party a pořádně jsme si zatancovali v Nebi.

V sobotu jsme zavítali na Karlův most, zkusili jsme si, jaké to je být sprejerem (samozřejmě legálně). Po obědě, na kterém jsme byli společně, nás čekal Petřín, a celé Hradčany. Večer jsme se zase vyřádili na party tentokrát ve Vagonu.

V neděli jsme stihli projít a vidět Vyšehrad, Náplavku, Tančící dům a další památky. Vlakem jsme se vraceli v neděli odpoledne. Ubytovaní jsme byli v hostelu Elf, ve kterém jsme měli super komfort, každý den snídaně a příjemný personál. No celý víkend utekl jako voda a podle mě jsme si jako parta hodně sedli. Vtípky padaly téměř na každém kroku. 

Barča Rojková
Active member, ESN Buddy System HK